Кошик
52 відгуків
Інтернет Магазин
Фільтри
Ціна
Контакти
Амекс Техника КріпленняВадим
вул. Пшенична 4, Київ, Україна
+380 (67) 464-62-44
+380674646244
Мапа

Проведення сертифікаційних випробувань та вимірювань

Аналітично-сертифікаційна лабораторія сертифікована на визнання вимірювальних можливостей в системі ДП «Укрметртестстандарт» на технічну компетентність та незалежність.

Основна мета випробувальної лабораторії  – забезпечення достовірності та точності результатів вимірювань і випробувань продукції, виконання вимог нормативних документів щодо методів випробувань, правил застосування засобів вимірювальної техніки, випробувального обладнання та методик вимірювань, надання інформаційної допомоги щодо діяльності лабораторії, своєчасне виконання замовлень замовників у повному обсязі.

Технічна оснащеність лабораторії дозволяє:

-        Визначати характеристики міцності та пластичності;

-        Визначати товщину покриття;

-        Вимірювати геометричні розміри

Лабораторія має право на проведення вимірювань (випробувань):цвяхів, болтів, гвинтів, шпильок, гайок, шплінтів, штифтів, дюбелів, анкерів, канатів, ланцюгів, кілець установочних та пружинних, заклепок, скоб, хомутів, кронштейнів, ключів торцевих та інших виробів для кріплення та металевих деталей.

Результати випробувань реєструються в протоколах випробувань і містять всю потрібну та необхідну замовнику інформацію, а також усю інформацію, що передбачена методом випробувань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner