Кошик
51 відгук
Інтернет Магазин
Контакти
Амекс Техника КріпленняВадим
вул. Пшенична 4, Київ, Україна
+380 (67) 464-62-44
+380674646244
Мапа

Про нас

Вже понад 25 років на ринку Польщі та більше 15 в Україні компанія Амекс пропонує інноваційні рішення у виробництві будівельного кріплення. Завдяки власному виробництву ми здатні задовольнити будь-які ваші побажання щодо розмірів та об’ємів продукції. А наявність регіональних партнерів та постійних клієнтів доводить наш активний розвиток на ринку.

Іноді говорять про трьох китів, які є основою чогось важливого.

А от у нас їх цілих п’ять.

Обираючи АМЕКС ви отримуєте:

  • Технічну підтримку на об'єктах будівництва. Кваліфікація та досвід наших спеціалістів дозволяє вирішити будь-яке ваше питання в процесі будівництва.
  • Постійну наявність товару на складі. Так як Амекс це компанія повного циклу, товар не потрібно чекати, за виключенням індивідуальних замовлень.
  • Високі стандарти обслуговування. Оперативність в обробці замовлення та  кваліфіковані менеджери дозволяють нам надавати своїм клієнтам кращий сервіс.
  • Доставку в будь-яку точку України: на склад чи об’єкт.
  • Рішення будь-яких питань, що стосуються кріплення. Для нас немає завдань, які не можна виконати. Завдяки високій експертності та постійним інноваційним рішенням ми постійно поповнюємо асортимент дюбелями унікальних розмірів.
  • Високі технічні характеристики товарів. Досвід європейських та вітчизняних спеціалістів дозволяє нам виготовляти якісне та безпечне кріплення, що підтверджується відповідними сертифікатами.
  • Страхову відповідальність і гарантійне зобов’язання. Тільки “Амекс” пропонує добровільне страхування відповідальності перед третіми особами за випадки нанесення шкоди життю, здоров’ю або майну внаслідок споживання ними Продукції Страхувальника. Страхова сума за Договором дорівнює : 2 000 000,00 грн. Страхування гарантує ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»

Ми маємо за мету забезпечувати вам безпечне та якісне кріплення, що ми і виконуємо уже багато років.

Завдяки проведеному інвестиційному процесу, ми збільшили виробничі потужності, що дозволило зменшити час на реалізацію нестандартних замовлень,  зберігаючи якість продукції на високому рівні.

 

І все для того, щоб безпечні та якісні кріплення були доступні кожному!

Інформація про компанію

Назва:
Амекс Техника Кріплення
Тип компанії:
Виробник, Представництво
Бренди:
AMEX, STARFIX, EASYFIX
Кількість співробітників:
101-500 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2005

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Канбуд, Київміськбуд, Інтергалбуд, Столиця Груп

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
300-1000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
м. Київ, вул. Пшенична 4
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній
Кількість виробничих ліній:
Понад 10

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner